Yaz tatili mi? Sonbahar tatili mi?

Yaz tatili mi? Sonbahar tatili mi?
Yaz bitiyor sonbahar geliyor. Yazın tatil yapmak bir başkadır. Deniz kum güneş üçlüsü şüphesiz herkesi mest eder.
Ancak yaz kadar sıcak olmasa da yaprakların sarardığı, havanın hafif hafif estiği sonbahar mevsiminde de tatil yapabilir,  bu güzel mevsimin tadını çıkarabilirsiniz. Sonbahar mevsiminin verdiği huzuru yaşamak için tatil imkanınız varsa mutlaka değerlendirmelisiniz. Henüz tatil yapmadıysanız ya da tatil planı yapmadıysanız mevsimin tadını çıkarma sırası sizde.

Yazın boş yer bulamayacağınız mekanlar artık boştur. Bu mekanların en değerli müşterisi olursunuz ve bu şekilde muamele görürsünüz.

Sıcak hava sizi rahatsız etmez, bunalmazsınız aksine serin havanın tadını çıkarırsınız. Hele bir de gittiğiniz tatil yöresine arabayla gittiyseniz, şehirde gezilecek yeri gezebilir rahatça araba ve yaya olarak gezintiler yapabilirsiniz. Bir aracınız olmasa da rent a car, araba kiralama hizmeti alarak keyifle tatil yapabilirsiniz.

Ayrıca yazın yapacağınız tatilin aynısını sonbaharda yaparak tatilinizi çok daha ucuza mal edebilirsiniz. Henüz plan yapmadıysanız, firmamızla iletişime geçerek bir araç kiralayın ve sonbaharın tadını çıkarın.

Sen de bu yaz kendine vakit ayıramadıysan sonbahar fırsatlarını kaçırma.
Hemen bütçene uygun bir araba kirala ve kendini sonbaharın eşsiz renklerine bırak…
İlginizi Çekebilir
  • Bir Başka Dünya: Kapadokya
    Bütün gün aklınızı başınızdan alacak manzaralar seyredip, yeraltı ve yerüstü bir sürü oluşum inceleyeceğiniz yetmiyormuş gibi bölgeyi daha da özelleştirmek için Balon turları düzenliyorlar.
  • Uzun yolda araba keyfi bir başkadır!
    Bunların arasından arabayı tercih ederek; rahat ve özgür bir tatil planlayabilirsiniz. Arabayla çıktığınız yolculukta kararları kendiniz verirsiniz. Şoföre dert anlatmak zorunda kalmazsınız, rotanızı kendiniz belirler istediğiniz anda planda değişiklik yapabilir farklı ...
Whatsapp Telefon