Uzun yolda araba keyfi bir başkadır!

Uzun yolda araba keyfi bir başkadır!
Seyahat planınızı yaptınız; uçak, tren, otobüs, araba ulaşım olanaklarından hangisini kullanacaksınız?
Bunların arasından arabayı tercih ederek; rahat ve özgür bir tatil planlayabilirsiniz. Arabayla çıktığınız yolculukta kararları kendiniz verirsiniz. Şoföre dert anlatmak zorunda kalmazsınız, rotanızı kendiniz belirler istediğiniz anda planda değişiklik yapabilir farklı bir rotaya sapabilirsiniz. Seyahat esnasında gördüğünüz ya da duyduğunuz her yerde konaklama yapabilirsiniz. Kısaca keyfinize göre yol belirlersiniz. Geze geze, göre göre, sindire sindire bir yolculuk yaparsınız.

Kişisel aracınız yoksa bir rent a car firması ile anlaşarak, araba kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Araba ister size ait olsun ister, kiralık araç olsun sizin özel alanınızdır. İster içinde yemek yiyin ister uyuyun kimse karışamaz, hem siz rahat edersiniz, hem ‘’başkalarını rahatsız ederim’’ tedirginliğini yaşamazsınız.

Seyahat esnasında kalabalık bir aile ya da grupsanız, arabayla tatil size daha az maliyet gerektirir. Teker teker bilet almaktansa yakıt parasını paylaşmak ekonomik açıdan daha avantajlı olacaktır.

Arabayla çıktığınız seyahatte bir sınır yoktur. Tatilinden erken dönebilir, uzatabilir ya da farklı bir rota çizerek başka bir tatil planı yapabilirsiniz. Yanınıza alacağınız eşyaya kimse karışmaz bavul, kilo hesabı vs. dertlerle uğraşmazsınız. ‘’Şahsi eşyalarıma ne oldu’’ telaşı yaşamazsınız. Kiralık araba ya da şahsi araba olması hiç fark etmez. Kiralasanız da o araç anlaşma süreci boyunca şahsınıza aittir.
Whatsapp Telefon