Kurumsal Bilgiler

Er Car Rental 2015 yılında kurularak Türkiye'nin en büyük araç kiralama markalarından birisi olmuştur. Güvenilir ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan bir hizmeti sizlere sunmaktadır.
Küresel ağımız 50’den fazla ofisten oluşmaktadır. Türkiye'nin 30 ilinde hizmet veren firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına profesyonel ekibi ile 7/24 yanınızdadır.


Amacımız hızla büyüyen araç kiralama sektöründe, kaliteli hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirerek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, lider bir marka olmaktır.


Adımızdan da anlaşılacağı gibi bizler her zaman kendimizi, ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye adamış bulunmaktayız. Şimdi de herşeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, herşey dahil ücretlerimiz, ön ödeme seçeneklerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz.


Kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm araçlarımıza kiralama kaskosu yapılarak, her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilir ve temizlenir. Sizleri memnun edebilmek adına filomuzu sürekli  yenileyerek, düşük fiyatlara düşük kilometreli araçlarla hizmet vermekteyiz.


Araç kiralama ihtiyaçlarınızın daima güvenilir adresi olmaktan gurur duyarız.
Whatsapp Telefon